Hledat


Proveďte výběr vaší pneumatiky výše

Najít

Automobil, SUV a 4x4 pneumatiky: Překlad

Najděte ty správné pneumatiky pro váš sutomobil, SUV nebo 4x4

Ať už hledáte vysoce kvalitní pneumatiky pro každodenní jízdu, jízdu v zimě nebo si  chcete vést na závodní dráze rychlejí, než kdokoliv jiný, najdete je zde. 

Sportovní pneumatiky

Vynikající výkon a jízdní chování pro sportovní jízdu.

Více

Pneumatiky pro ředitelské limuzíny

Vysoký výkon pro silné ředitelské limuzíny, kde je vyžadován jízdní komfort a ticho navíc k jízdnímu chování a stabilitě.

Více

Pneumatiky pro SUV a vozy s pohonem 4x4

Ať už jedete krajinou, kde vás nikdo jiný nevyzývá k tomu, abyste ho následovali, nebo řídíte silné SUV, má Toyo pneumatiky pro vaše vozidlo.

Více

Pneumatiky pro osobní a ekologické automobily

TOYO TIRES nabízí pneumatiky pro téměř každou potřebu. Řada pro osobní automobily kombinuje rovnováhu pohodlí, bezpečnosti, ekologického výkonu a kilometrového výkonu.

Více

Pneumatiky pro originální vybavení

Společnost TOYO TIRES má v Evropě mnoho originálních vybavení. Tyto pneumatiky, navržené ve spolupráci s výrobci automobilů, můžete nalézt zde.

Více

Zimní pneumatiky

Větší bezpečnost při rychlostech na dálnici během chladnějších zimních měsíců, přičemž se ještě vyrovnají s příležitostnými zasněženými rány.

Více

Extrémní zimní pneumatiky

Pro skandinávské podmínky, kde je přenos tažné síly mezi kolem a vozovkou prvořadý. TOYO TIRES nabízí řadu extrémních zimních pneumatik pro každou situaci.

Více

Soutěžní pneumatiky

K použití na závodní dráze, společnost TOYO TIRES nabízí speciálně vyvinuté pneumatiky , které bojují s nadměrným teplem, aby poskytovaly vynikající jízdní chování na suchém povrchu.

Více

Old Timers

Pneumatiky pro vozidla poprvé zaregistrovaná před 1. říjnem 1990

Více

© Toyo Tire Corporation. 2019